TECHNOLOGIE GONEXTSTAGE

Nasze technologie

WEBCON BPS

platforma low-code do digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych.

Jesteśmy partnerem premium Webcon

WEBCON BPS umożliwia szybkie budowanie aplikacji biznesowych bez kodowania – dla Microsoft SharePoint, Office 365 i Azure. Pozwala również na elastyczne dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb biznesu.
Tworzenie rozwiązań usprawniających procesy – od wspierających po krytyczne – z WEBCON BPS odbywa się w sposób zwinny i iteracyjny. W dobie cyfrowej transformacji zdecydowanie ułatwia to organizacjom zdobycie przewagi konkurencyjnej i utrzymanie pozycji lidera rynku.

Czym dokładnie jest Webcon BPS

WEBCON działa na rynku od 2006 i jest producentem WEBCON BPS – kompleksowej platformy low-code do elektronicznego obiegu dokumentów oraz digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. 

WEBCON BPS umożliwia działom IT szybkie budowanie aplikacji biznesowych bez kodowania – dla Microsoft SharePoint, Office 365, Azure i nie tylko. Co ważne i unikalne wśród innych rozwiązań tej klasy, system pozwala również na – elastyczne i z natychmiastowym efektem – wprowadzanie zmian i dostosowywanie rozwiązań do dynamicznie zmieniających się potrzeb i wymagań (nawet wtedy, gdy działają już one w środowisku produkcyjnym!).

Tworzenie rozwiązań usprawniających i standaryzujących procesy odbywa się w sposób zwinny i iteracyjny. Pozwala to na znaczące skrócenie czasu budowania i modyfikacji aplikacji biznesowych i obiegów dokumentów, uniknięcie długu technologicznego i zmniejszenie ryzyka projektowego do minimum.

UMÓW ROZMOWĘ

Elektroniczny obieg dokumentów, automatyzacja procesów i aplikacje biznesowe

WEBCON BPS to kompleksowa platforma low-code klasy BPM (Business Process Management), która pozwala skutecznie zarządzać przepływem (workflow) zadań, informacji i dokumentów oraz znacząco usprawnić i zoptymalizować procesy biznesowe przedsiębiorstwa.

WEBCON BPS pozwala tworzyć ustandaryzowane rozwiązania (aplikacje biznesowe) doskonale dopasowujące się do aktualnych potrzeb biznesu (w przeciwieństwie do tzw. rozwiązań pudełkowych).

Jednocześnie zapewnia znacznie niższe koszty dostarczania, utrzymania, rozwoju i modyfikacji niż klasyczne systemy pisane „pod klucz”. Połączenie ogromnego zakresu funkcjonalności, szybkości dostarczania rozwiązań, standaryzacji i elastyczności systemu umożliwia odpowiadanie na potrzeby biznesu praktycznie na bieżąco, zgodnie z dynamiką zmian zachodzących zarówno wewnątrz organizacji, jak i w jej otoczeniu.

UMÓW ROZMOWĘ

Aplikacje biznesowe na wyciągnięcie ręki to korzyści dla wszystkich

Chcesz usprawnić procesy, obniżyć koszty działalności operacyjnej, pozbyć się papieru i lepiej koordynować realizację zadań? Twoim celem jest wprowadzenie w życie założeń cyfrowej transformacji, poprzez digitalizację, standaryzację i automatyzację procesów biznesowych?

Wdrożenie platformy WEBCON BPS do obsługi obiegu dokumentów i wsparcia procesów biznesowych pozwali Ci zrealizować wszystkie opisane cele, jak również dostarczy szereg wymiernych i odczuwalnych dla wielu osób firmie korzyści – na kilku różnych płaszczyznach. Wiele z nich jest unikalne dla tego konkretnie rozwiązania

Korzyści dla Zarządu:

 • Automatyzacja zadań lub ich optymalizacja pod kątem kosztów zapewnia oszczędności finansowe, czasowe i kadrowe.
 • WEBCON BPS umożliwia całościowy wgląd do procesów we wszystkich działach i placówkach firmy.
 • Raporty i wykresy analityczne są bardziej czytelne, dzięki czemu kadra kierownicza może śledzić postępy prac, identyfikować pojawiające się problemy i na bieżąco reagować
 • Automatyzacja i standaryzacja ułatwia wprowadzanie najlepszych praktyk w każdym nurcie (ISO, ITIL, Lean, Six Sigma itd.).

Korzyści dla Użytkowników Biznesowych:

 • Autentyczne „biuro bez papieru”, dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów, danych i maili z każdego miejsca, o każdej porze.
 • Łatwa i intuicyjna obsługa ustandaryzowanych aplikacji, o analogicznym interfejsie niezależnie od procesu.
 • Cyfrowe formularze wymuszają poprawność wprowadzanych danych. Inteligentna automatyzacja obiegów upewnia użytkowników o zgodności z obowiązującymi procedurami i najlepszymi praktykami.
 • Pracownicy wykorzystują swoje umiejętności i doświadczenie zamiast tracić czas na wykonywanie powtarzalnych, żmudnych czynności.

Korzyści dla Działów IT:

 • 50% (lub nawet więcej) krótszy czas dostarczania aplikacji w porównaniu z innymi systemami do budowania obiegów i platformami klasy low-code.
 • Szkolenie programistów i architektów aplikacji zajmuje zaledwie 2 dni. Samodzielne budowanie gotowych rozwiązań jest możliwe po niecałych 2 tygodniach, bez względu na przetasowania kadrowe i rozbudowę zespołu. 〉 Iteracyjne, niskokosztowe budowanie aplikacji i wdrażanie ich na docelowym środowisku w czasie, jaki zwykle
 • Iteracyjne, niskokosztowe budowanie aplikacji i wdrażanie ich na docelowym środowisku w czasie, jaki zwykle zajmuje samo przeprowadzenie analizy wymagań.

Jak realizujemy projekty?

ZOBACZ WIĘCEJ

CASE STUDY

Poznaj historie naszych Klientów

BLOG

Warto dzielić się wiedzą

E-doręczenia a proces obsługi korespondencji w firmie

1. Czym są e-Doręczenia? Wprowadzenie e-Doręczeń to prawdziwa rewolucja w…

2 min

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przejdź na następny poziom biznesu