TECHNOLOGIE GONEXTSTAGE

Nasze technologie

POWER PLATFORM

Obniż koszty i skróć czas dostarczenia automatyzacji dzięki narzędziom low-code.

Jesteśmy partnerem Microsoft i specjalizujemy się w automatyzacji biznesu dzięki aplikacjom Microsoft Power Platform.

Microsoft Power Platform to zestaw narzędzi i usług stworzonych przez firmę Microsoft, które pozwalają na tworzenie niestandardowych aplikacji biznesowych, automatyzację procesów, analizę danych oraz tworzenie wizualizacji.

Składa się ona z kilku głównych komponentów:

Obniż koszty i skróć czas dostarczenia automatyzacji dzięki narzędziom low-code.

  • Power Apps: Narzędzie do tworzenia niestandardowych aplikacji biznesowych bez konieczności programowania. Pozwala na szybkie projektowanie i wdrażanie rozwiązań zintegrowanych z danymi z różnych źródeł.
  • Power Automate: Usługa do automatyzacji procesów biznesowych poprzez tworzenie zautomatyzowanych przepływów pracy. Umożliwia łatwe tworzenie, zarządzanie i monitorowanie zadań oraz procesów.
  • Power BI: Narzędzie do wizualizacji danych, które umożliwia analizę i prezentację danych w formie interaktywnych raportów i dashboardów. Pozwala na łatwe zrozumienie danych i podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.
  • Power Virtual Agents: Narzędzie do tworzenia wirtualnych agentów, czyli chatbotów, które pomagają w obsłudze klientów oraz w automatyzacji obsługi zapytań i zgłoszeń. Microsoft Power Platform integruje się także z innymi produktami i usługami Microsoftu, takimi jak Microsoft 365 czy Dynamics 365, co pozwala na wykorzystanie pełnej gamy narzędzi do efektywnej transformacji cyfrowej w firmie.
Dowiedz się więcej

Jak realizujemy projekty?

ZOBACZ WIĘCEJ

CASE STUDY

Poznaj historie naszych Klientów

BLOG

Warto dzielić się wiedzą

E-doręczenia a proces obsługi korespondencji w firmie

1. Czym są e-Doręczenia? Wprowadzenie e-Doręczeń to prawdziwa rewolucja w…

2 min

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przejdź na następny poziom biznesu