USŁUGI GONEXTSTAGE

Zapoznaj się z naszymi usługami.

WDROŻENIE APLIKACJI LOW-CODE

Wykorzystanie technologii Low-code pozwala na skuteczną adaptację do zmieniających się potrzeb biznesowych Klientów

Nowa jakość IT

Aby współczesny biznes mógł działać sprawnie w dynamicznie zmieniającym się środowisku, zobligowany jest do szybkiego testowania i wdrażania nowych rozwiązań IT. Ich podstawowym zadaniem jest, optymalizacja i ułatwienie pracy jaką wykonują managerowie jak i podlegli im pracownicy.

Odpowiedzią są platformy low-code (low-code development platform, LCDP). Dzisiaj platformy te wykorzystywane są do projektowania i wdrażania interfejsów użytkownika, projektowania procesów biznesowych oraz ich automatyzacji.

Platformy Low-Code

Platformy low-code eliminują różnice między potrzebami biznesowymi a dostarczonym oprogramowaniem. Oferują szeroką gamę narzędzi i możliwości, które są zróżnicowane w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb profesjonalnych programistów i użytkowników biznesowych. Programiści chcą tworzyć kreatywne rozwiązania złożonych problemów.
Dodatkowo platforma niskokodowa pozwala użytkownikom biznesowym tworzyć podstawowe aplikacje zwiększające produktywność, a dział IT nadal ma wgląd w środowisko aplikacji danej organizacji.

Low-code – czym się wyróżnia?

  • Szybkość dostarczania (time to business): Tworzenie kodu zredukowane zostało do minimum, korzystamy z gotowych elementów, które w żaden sposób nie ograniczają nas w budowaniu skomplikowanych i funkcjonalnych rozwiązań. Oszczędzamy nie tylko czas, ale także minimalizujemy koszty, które związane są z tworzeniem aplikacji. Dzięki platformom niskokodowym możemy łatwo wprowadzać zmiany do uruchomionych rozwiązań na środowisku produkcyjnym.
  • Zwinność: Dzięki platformom low-code możemy tworzyć aplikacje metodą iteracyjną, czyli stopniowo udoskonalać, zmieniać oraz przerabiać elementy produktu lub wielu produktów na raz, tak aby pracować i skupiać się na całościowym obrazie tworzonego systemu.
  • Zaangażowanie: Kolejne wydania aplikacji pozwalają użytkownikom biznesowym na szybkie zapoznanie się z nowymi funkcjonalnościami. Dzięki temu na bieżąco możemy konsultować i wdrażać zmiany w rozwiązaniu. Skrócony czas kolejnych wydań i sprawne wprowadzanie modyfikacji, daje użytkownikom biznesowym poczucie wpływu na ostateczny kształt i zakres wdrażanego rozwiązania.

Jak realizujemy projekty?

ZOBACZ WIĘCEJ

CASE STUDY

Poznaj historie naszych Klientów

BLOG

Warto dzielić się wiedzą

Zarządzanie ryzykiem jako proces biznesowy

Wstęp Ryzyko jest elementem stale towarzyszącym działaniom każdego przedsiębiorstwa. W…

5 min

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przejdź na następny poziom biznesu