O NAS

Misja

Wierzymy, że każda firma zasługuje na udane projekty transformacji cyfrowej. Dlatego dostarczamy Klientom naszą wiedzę i kompetencje w zakresie cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Jednocześnie dbamy o skuteczną adaptację użytkowników do nowych aplikacji i procesów.

Poznaj GoNextStage

Nasze Wartości

W GoNextStage wierzymy, że sposób w jaki podchodzimy do świata i do drugiego człowieka ma bezpośredni wpływ na jakość i efektywność naszych rozwiązań. Dlatego kluczowe w naszej codziennej pracy są:

1. Wzajemny szacunek i wsparcie

2. Umiejętność słuchania i empatii

3. Odpowiedzialność i właścicielstwo tematów

4. Profesjonalizm i indywidualne podejście do Klientów i Pracowników

5. Ciągłe doskonalenie siebie, a tym samym i GoNextStage

Wspieramy podopiecznych Fundacji Ocen Marzeń

Fundacja Ocean Marzeń powstała w maju 2011 roku. Celem jej działań jest pomoc chłopcom i dziewczętom z Domów Dziecka, Rodzinnych Domów Dziecka oraz Rodzin Zastępczych w odkrywaniu swoich silnych stron tak, by w życiu codziennym realizowali swoje marzenia i osiągali zamierzone cele, mając ze sobą bogaty bagaż doświadczeń zdobytych na pokładzie niejednego jachtu i żaglowca.

To właśnie na jeziorze, morzu czy oceanie poprzez kontakt z żywiołem młodzież ma możliwość sprawdzenia się często w ekstremalnych warunkach, przeżycia niespotykanych na lądzie emocji, zbudowania poczucia własnej wartości, a także znalezienia nowych przyjaciół,  nauki pracy w grupie, gdzie zaufanie i odpowiedzialność stanowią podstawę codziennego życia.

Przez ostatnie 13 lat w szkoleniach i rejsach organizowanych przez Fundację wzięło udział ponad 1 650 uczestników z Polski i Ukrainy.

ODWIEDŹ STRONĘ

Zobacz nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

CASE STUDY

Poznaj historie naszych Klientów

BLOG

Warto dzielić się wiedzą

E-doręczenia a proces obsługi korespondencji w firmie

1. Czym są e-Doręczenia? Wprowadzenie e-Doręczeń to prawdziwa rewolucja w…

2 min

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przejdź na następny poziom biznesu