PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Partnerzy

WEBCON BPS umożliwia szybkie budowanie aplikacji biznesowych bez kodowania – dla Microsoft SharePoint, Office 365 i Azure. Pozwala również na elastyczne dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb biznesu.

Tworzenie rozwiązań usprawniających procesy – od wspierających po krytyczne – z WEBCON BPS odbywa się w sposób zwinny i iteracyjny.

W dobie cyfrowej transformacji zdecydowanie ułatwia to organizacjom zdobycie przewagi konkurencyjnej i utrzymanie pozycji lidera rynku. GoNextStage jest partnerem Premium WEBCON.

Pirxon od 2004 zajmuje się optymalizacją i robotyzacją procesów biznesowych klientów. Wdraża autorskie rozwiązania oraz sprawdzone narzędzia globalnych dostawców. Jest liderem rynku w zakresie zarządzania majątkiem trwałym, jak i robotyzacji procesów biznesowych.

Platforma Autenti powstała po to, aby każdy przedsiębiorca mógł prowadzić swoją działalność, gdziekolwiek jest i podpisywać dokumenty na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Bez konieczności drukowania, skanowania i wysyłania umów pocztą lub kurierem.

Proptech HUB to największa społeczność twórców technologii, które służą branży nieruchomości i smart city. Fundacja Proptech została założona przez grupę liderów innowacji na rynku nieruchomości w Polsce. Jest w pełni zaangażowana zarówno w budowanie wyjątkowej wartości dla swoich klientów i partnerów, jak i całej branży nieruchomości. Celem Proptech HUB jest wspieranie zmian cyfrowych, aby nasze życie, praca, miasta, biznes i środowisko stały się lepsze dzięki innowacjom cyfrowym.

Bonair specjalizuje się we wdrożeniach i utrzymaniu Microsoft Dynamics 365 w zakresie ERP, CRM oraz BI. Firma dostarcza najwyższej jakości rozwiązania IT wspierające biznes, zatrudniając w Polsce ponad 120 specjalistów.

IT-Dev istnieje na rynku od 2006 r. Jest członkiem Grupy Technologicznej EUVIC oraz jedynym autoryzowanym partnerem AvePoint w Polsce. Misją firmy jest zapewnianie wysokiej klasy wsparcia dla starannie zaprojektowanego, przyszłościowego i zorientowanego na ludzi Cyfrowego Miejsca Pracy. To doświadczony partner, zajmujący się transformacjami złożonych ekosystemów obejmujących ludzi, technologie, procesy i polityki w różnorodnym i nieustannie zmieniającym się świecie chmury. Łącząc portfolio produktów i usług IT-Dev z kompetencjami GoNextStage w zakresie cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych, klienci otrzymują unikatową ofertę w zakresie transformacji cyfrowej.

Zobacz nasz zespół

Zespół

CASE STUDY

Poznaj historie naszych Klientów

BLOG

Warto dzielić się wiedzą

E-doręczenia a proces obsługi korespondencji w firmie

1. Czym są e-Doręczenia? Wprowadzenie e-Doręczeń to prawdziwa rewolucja w…

2 min

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przejdź na następny poziom biznesu