Partnerzy

Jesteśmy partnerem premium WEBCON

WEBCON BPS umożliwia szybkie budowanie aplikacji biznesowych bez kodowania – dla Microsoft SharePoint, Office 365 i Azure. Pozwala również na elastyczne dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb biznesu.

Tworzenie rozwiązań usprawniających procesy – od wspierających po krytyczne – z WEBCON BPS odbywa się w sposób zwinny i iteracyjny.
W dobie cyfrowej transformacji zdecydowanie ułatwia to organizacjom zdobycie przewagi konkurencyjnej i utrzymanie pozycji lidera rynku.
GoNextStage jest partnerem Premium WEBCON.

Nasze partnerstwo z PIRXON

Pirxon od 2004 zajmuje się optymalizacją i robotyzacją procesów biznesowych Klientów. Wdraża autorskie rozwiązania oraz sprawdzone narzędzia globalnych dostawców.  Jest liderem rynku w zakresie zarządzania majątkiem trwałym, jak i robotyzacji procesów biznesowych.

Z usług Pirxon S.A. korzystają polskie i zagraniczne firmy, a także liczne jednostki administracji publicznej. Tworzenie rozwiązań usprawniających i standaryzujących procesy odbywa się w sposób zwinny i iteracyjny. Pozwala to na znaczące skrócenie czasu budowania i modyfikacji aplikacji biznesowych i obiegów dokumentów, uniknięcie długu technologicznego i zmniejszenie ryzyka projektowego do minimum.

 

GoNextStage partnerem BONAIR

Bonair specjalizuje się we wdrożeniach i utrzymaniu Microsoft Dynamics 365 w zakresie ERP, CRM oraz BI. Firma dostarcza najwyższej jakości rozwiązania IT wspierające biznes, zatrudniając w Polsce ponad 120 specjalistów.

Wdrożenia Bonair opierają się na wypracowanej metodyce pracy projektowej, spójnej z wzorcami GoNextStage. Przebieg procesu wdrożeniowego, od analizy potrzeb Klienta aż po serwis, jest zdecydowanie bardziej skuteczny dzięki dużemu zaangażowaniu w procesy Organizacji, stałej i intensywnej komunikacji oraz eksperckiej wiedzy w technicznych aspektach wdrożenia.

Bonair jest częścią grupy Fellowmind, będącej głównym partnerem Microsoft Business Applications w Europie. Działa ona na terenie Finlandii, Szwecji, Danii, Niemczech, Holandii i Polski, zrzeszając przeszło 1750 ekspertów. W skład grupy wchodzi obecnie 13 firm będących liderami w dziedzinie zarządzania i wdrażania aplikacji biznesowych Microsoft.

Łącząc kompetencje z GoNextStage, zapewniamy unikatowe możliwości wynikające z synergii Microsoft Dynamics w obszarze ERP/CRM oraz WEBCON BPS w obszarze BPM.

GoNextStage partnerem IT-DEV

IT-Dev istnieje na rynku od 2006 r. Jest członkiem Gupy Technologicznej EUVIC oraz jedynym autoryzowanym partnerem AvePoint w Polsce. Misją firmy jest zapewnianie wysokiej klasy wsparcia dla starannie zaprojektowanego, przyszłościowego i zorientowanego na ludzi Cyfrowego Miejsca Pracy.

To doświadczony partner, zajmującym się transformacjami złożonych ekosystemów, obejmujących ludzi, technologie, procesy i polityki w różnorodnym i nieustannie zmieniającym się świecie chmury. IT-Dev oferuje kompleksowy program cyfrowej transformacji. Pomaga w automatyzacji procesów biznesowych i przekształceniu środowiska Klienta w nowoczesne miejsce pracy, zaprojektowane z myślą o przyszłości.

Wiedza zespołu jest poparta certyfikatami – 8 kompetencji Microsoft na poziomie Gold, 5 na poziomie Silver oraz Advanced Specialization w zakresie Modern Work.

Łącząc portfolio produktów i usług IT-Dev z kompetencjami GoNextStage w zakresie cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych, klienci otrzymują unikatową ofertę w zakresie transformacji cyfrowej.

GoNextStage partnerem Autenti 

Platforma Autenti powstała po to, aby każdy przedsiębiorca mógł prowadzić swoją działalność gdziekolwiek jest i podpisywać dokumenty na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Bez konieczności drukowania, skanowania i wysyłania umów pocztą lub kurierem. Jednym kliknięciem! Autenti gwarantuje ich prawdziwość i bezpieczeństwo – dokumenty szyfrowane są przez algorytmy kryptograficzne. Podpisane dokumenty możesz archiwizować na dowolnym nośniku. Dodatkowo będziesz mieć do nich stały dostęp online z dowolnego urządzenia (np. smartfona, tabletu lub komputera). 

GoNextStage zrealizował integrację platformy Autenti oraz WEBCON BPS, dzięki czemu można podpisywać dokumenty bezpośrednio w procesie biznesowym zrealizowanym na platformie WEBCON BPS, wykorzystując do tego podpis cyfrowy i/lub podpis kwalifikowany.

GoNextStage członkiem PropTech HUB

Proptech HUB to największa społeczność twórców technologii, które służą branży nieruchomości i smart city. Fundacja Proptech została założona przez grupę liderów innowacji na rynku nieruchomości w Polsce. Jest w pełni zaangażowana zarówno w budowanie wyjątkowej wartości dla swoich klientów i partnerów, jak i całej branży nieruchomości. Celem Proptech HUB jest wspieranie zmian cyfrowych, aby nasze życie, praca, miasta, biznes i środowisko stały się lepsze dzięki innowacjom cyfrowym.

Wypełnij formularz

  Skontaktuj się z nami

  GoNextStage Sp. z o.o. 

  NIP: 701-093-75-22

  ul. Wiejska 2 lok. 6
  00-489 
  Warszawa

  ul. Lęborska 3B
  80-386 Gdańsk

  +48 604 623 330
  +48 666 218 418

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez GoNextStage Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

    cross
    cross