PROVEN BUSINESS LOGIC - ROZWIĄZANIA GONEXTSTAGE

Procesy, które najczęściej digitalizujemy.

Rozwiązania

PROCESY BRANŻOWE

1)

Zarządzanie roszczeniami na kontraktach – proces rejestracji i monitorowania roszczeń na kontraktach.

2)

Rozbudowany moduł zakupów dla firm budowlanych – moduł zakupowy rozbudowany o zbieranie ofert przez formularz internetowy, moduł porównywania ofert w podziale na indeksy, ocena kontrahentów, zbiorcze zamówienia, ewidencja warunków handlowych w połączeniu z kontraktem nadrzędnym, proces umów ramowych, karta indeksu z historią oferowanych cen.

3)

Dokumenty jakościowe – moduł służy do monitorowania wniosków i dokumentów jakościowych otrzymywanych i składanych przez kontrakty. W skład aplikacji wchodzą proces wniosków materiałowych, operatów geodezyjnych i badań laboratoryjnych.

4)

Karta kontraktu – aplikacja pozwala rejestrować i zarządzać kontraktami, rejestrować strukturę organizacyjną kontraktu i dodatkowo zawiera moduł raportowy służący do monitorowania wszystkich procesów w systemie powiązanych z kontraktem.

5)

BHP – aplikacja umożliwiająca rejestrację obserwacji negatywnej lub pozytywnej. Negatywna dzieli się na zdarzenia wypadkowe lub potencjalnie wypadkowe. Po wstępnej rejestracji dokonywany jest pełny opis zdarzenia oraz przejście przez etapy weryfikacji. Na końcu procesu planowane są dalsze działania prewencyjne lub zabezpieczające. Aplikacja zawiera też proces oceny poziomu bezpieczeństwa.

6)

Integracja z BIM – w fazie projektowej pozwala na zaawansowane zarządzanie zadaniami związanymi z modelem. Dodatkowo umożliwia powiązanie danych z fazy projektowej z danymi, które występują w powyższych procesach. Przykładem takich powiązań może być zintegrowana aplikacja zakupów, która pozwala na rejestrowanie zamówień prosto z modelu lub tworzenie harmonogramu zapotrzebowań na podstawie danych znajdujących się w modelu obiektu budowlanego.

PROCESY BRANŻOWE

Pobierz pełną listę procesów GoNextStage

Pobierz PDF

CASE STUDY

Poznaj historie naszych Klientów

BLOG

Warto dzielić się wiedzą

E-doręczenia a proces obsługi korespondencji w firmie

1. Czym są e-Doręczenia? Wprowadzenie e-Doręczeń to prawdziwa rewolucja w…

2 min

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przejdź na następny poziom biznesu