Pobierz StarterPack

StarterPack to darmowy dokument z opisem trzech podstawowych procesów. Ich digitalizacja przyspieszy działanie Twojej organizacji. W dokumencie znajdziesz schemat poniższych procesów:
E-Kancelaria – proces związany z digitalizacją korespondencji przychodzącej
Obieg Faktur – proces opisu i akceptacji faktury kosztowej
Centralny Rejestr Umów – repozytorium wszystkich kontraktów

Zastanawiasz się nad cyfryzacją procesów w swojej firmie w oparciu o platformę BPM / low-code?

Pobierz już dziś, darmowy StarterPack i i zacznij swoją transformację cyfrową.

  Zgoda na przesyłanie newslettera i przetwarzanie danych

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GoNextStage sp. z o.o. informacji drogą elektroniczną, w tym ofert handlowych oraz informacji nt. produktów oferowanych przez spółkę i jej partnerów. Wiem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w każdej chwili - rezygnacja z subskrypcji odbywa się poprzez kliknięcie w link znajdujący się w stopce każdego e-maila. Zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych w GoNextStage sp. z o.o. szczegółowo opisanymi w Polityce Prywatności

  “Wierzymy, że każda firma zasługuje na udane projekty transformacji cyfrowej. Dlatego dostarczamy Klientom naszą wiedzę i kompetencje w zakresie cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych”

  – Stanisław Korwin-Kossakowski, GoNextStage Co-owner

  Skontaktuj się z nami

  GoNextStage Sp. z o.o. 

  NIP: 701-093-75-22

  ul. Wiejska 2 lok. 6
  00-489 
  Warszawa

  ul. Lęborska 3B
  80-386 Gdańsk

  +48 604 623 330
  +48 666 218 418

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez GoNextStage Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

    cross
    cross