IT Project Owner

Warszawa / Praca hybrydowa

B2B z płatnym urlopem

Pełny etat lub określona ilość godzin w miesiącu

praca hybrydowa

praca od zaraz

O nas

GoNextStage to zespół konsultantów pracujących na styku IT i biznesu, realizujących z pasją projekty transformacji cyfrowej dla największych firm w Polsce. Nasza skuteczność opiera się na wysokich kompetencjach każdego członka zespołu, dlatego dbamy o nasz rozwój oraz przepływ wiedzy i doświadczeń w teamie. Jednocześnie dbamy o otwartą komunikację i przyjazną atmosferę w pracy. Do naszego zespołu poszukujemy osób zaangażowanych, otwartych na nowe doświadczenia, chętnych uczyć się i rozwijać wspólnie z nami. Jednocześnie samodzielnych i biorących odpowiedzialność za swoje zdania i prowadzone projekty. Naszym pracownikom oferujemy szansę rozwoju zawodowego możliwego dzięki realizacji ambitnych projektów IT.

Opis stanowiska

Project Owner będzie odpowiadał za prowadzenie projektów i analizę biznesową wymagań Klientów. W zakresie obowiązków osoby na tym stanowisku będzie:

  • prowadzenie projektów digitalizacji procesów biznesowych przy użyciu platform klasy BPM/Low- code
  • analiza biznesowa i projektowanie rozwiązań dla Klientów
  • tworzenie dokumentacji analitycznej (BPMN, UML)
    współpraca z zespołem wdrożeniowym
  • przeprowadzanie testów zgodności rozwiązania z założeniami biznesowymi
  • prowadzanie szkoleń dla użytkowników po stronie Klienta

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów w metodyce Agile/Waterfall lub analizy biznesowej/systemowej
  • mile widziana znajomość platformy Webcon BPS lub Microsoft Power Platform
  • zdolność analitycznego myślenia
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć ciągłej nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (biuro na warszawskim Powiślu)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop
  • budżet na szkolenia, certyfikacje
  • indywidualnie opracowaną ścieżkę kariery
  • możliwość pracy i rozwoju przy największych projektach BPM/ Low-code
  • wsparcie zespołu doświadczonych Project Owner’ów
  • pracę w zgranym zespole

Proces Rekrutacji

  • wybrani kandydaci zostają zaproszeni na rozmowy rekrutacyjne (pierwsze spotkanie od razu z osobami merytorycznymi)
  • wybrani kandydaci zostają zaproszeni na spotkanie prezentacyjne, na którym prezentują zaprojektowane rozwiązanie digitalizujace dany proces biznesowy
  • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy, testów oraz aplikacji kandydata
  • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta współpracy)

Forma i wymiar współpracy

  • B2B z płatnym urlopem
  • Pełny etat lub określona liczba godzin w miesiącu (współpraca projektowa)

PODOBA CI SIĘ KTÓRAŚ Z OFERT?

    * - pola obowiązkowe

    Zobacz nasz zespół

    NASZ ZESPÓŁ

    CASE STUDY

    Poznaj historie naszych Klientów

    BLOG

    Warto dzielić się wiedzą

    E-doręczenia a proces obsługi korespondencji w firmie

    1. Czym są e-Doręczenia? Wprowadzenie e-Doręczeń to prawdziwa rewolucja w…

    2 min

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Przejdź na następny poziom biznesu